пʼятниця, 24 лютого 2012 р.

Весна вже наближається не лише в календарі, але і справжньою весняною відлигою. Отже скоро вже буде час появи весняних квітів, які так приємно отримувати в подарунок та дарувати))
За посиланням ви знайдете майстер-клас по створенню "подарункової упаковки" для маленького весняного вазонка.

Ще трошки і буде весна!
Леся.


четвер, 23 лютого 2012 р.

Не знаєте куди діти старі футболки? тоді вам до нас)

Зі старих футболок можна зробити багато чого, наприклад ганчірку! Або, як пропонує Меліса з Нью-Джерсі - пряжу. А вже з неї в'язати що завгодно. Наприклад, отакий кошик для різних дрібничок:
 Детальна інструкція чекає на вас тут.
Ще один цікавий варіант - килимок:

вівторок, 21 лютого 2012 р.

Топіар або мистецтво фігурної стрижки дерев

Слово топіар (англ. topiary) походить від латинського topiarius - садівник ландшафтного орнаменту. Європейський топіар бере свій початок з часів Римської Імперії. У Японії під топіаром розуміють мистецтво бонсай. В епоху Ренесансу в Європі стали з'являтися сади, в яких рослини були виконані у формі кубів, куль, пірамід, спіралей, а також моделі дерев, що зображують людей, тварин та інші об'єкти. Топіар того часу був широко представлений у Версалі. Топіар був також дуже поширений в Голландії, і звідти мода на топіар з 1660 року прийшла до Англії, де отримала потужний розвиток.
В Україні топіар можна побачити в Гурзуфському парку.
Але якщо вам не "пощастило" бути Едвардом Руки-ножиці, або під рукою просто немає достатньо дерев, придатних до вистрігання, а прагнення до цього заняття є, то пропоную вам переглянути отакий майстер-клас по створенню паперового топіару)) МК англійською мовою, але з великою кількістю картинок)

Леся.

четвер, 16 лютого 2012 р.

Светильники своими руками

Поскольку буквально перед самым Новым годом мы наконец переехали в долгожданный дом, много внимания занимают вопросы благоустройства и создания уюта, в том числе освещения.
Хочу поделится несколькими идеями и мастер-классами по созданию люстр своими руками.
из одноразовых пластиковых ложек:
из подвесного кашпо и вощенной бумаги:
из деревянных палочек:
из бутылок:
и тут еще пара идей.

Спасибо Кате за вдохновение.

Оля.

середа, 8 лютого 2012 р.

Перша книжка. яку я прочитала в своєму житті самостійно (під пильним наглядом бабці) була “Пригоди Тома Сойєра”. Відтоді я вирішила, що Марк Твен мій улюблений письменник)) Звичайно, з часом мої смаки змінювались, але своїй першій любові я не зраджую і досі. Як виявилось Марк Твен цікавився наукою і товаришував з Ніколою Теслою. А ще він став автором кількох винаходів, таких як машинка для зав’язування краваток та блокнот з відривними сторінками. Але єдиний винахід Марка Твена, який приніс йому дохід - це альбом для вклеювання газетних вирізок та інших документів, а кажучи сучасною мовою - альбом для скрапбукінгу! Тут ви можете погортати його власний альбом!
Якщо вирішите почитати про Марка Твена більше, то це можна зробити тут (російською мовою), а тут невеличка історія від власниці справжнього марк-твенівського скрап альбому (англійською мовою).
Приблизно такий самий альбом я зробила для себе в липні минулого року і він так стрімко напонювався, що я вирішила зупинитись вже в січні.
Отак все починалось

А далі до вашої уваги стотисяч фотографій мого альбому. До речі, це дуже прікольна штука для зберігання приємних спогадів))

пʼятниця, 3 лютого 2012 р.

Нове життя для посуду.

Коротко і в картинках,як я люблю, про те, як зробити зі звичайних бокалів отакі:
Вам знадобиться: фарба в спреї, малярний скотч, власне, посуд.

четвер, 2 лютого 2012 р.

Зима - найкращий час для читання.

Оскільки зимою, а особливо такою прохолодною як зараз, не дуже погуляєш по вулиці, то це чудовий час для читання. Але власне, я зараз хочу показати те, що може стати корисним не лише під час читання - я покажу вам різні закладки для книжок та блокнотів.
Тут підбірочка дизайнерських рішень))

а далі - рукотворні витвори:
І інстурція як зробити - все в картинках, тож знання мови не обов'язкове))

середа, 1 лютого 2012 р.

Традиційне бразильське в'язання гачком та новітні матеріали і от вам сучасний дизайн від Естама Студіо.
більше виробів - тут
А тут вже вироби ізраїльського дизайнера Іова Котіка, який як і ми з Олею, не байдужий до того, що багато предметів мають такє коротке практичне життя і швидно викидають на смітники.
Повні колекції тут
Натхнення вам!
Леся.