вівторок, 31 січня 2012 р.

понеділок, 30 січня 2012 р.

Вчора був день народження у Олі! І оскільки зараз вона не поряд, то буду вітати її тут і вам розповідати про неї)) а ще краще - показувати!
Можливо ви ще не встигли зайти на її особисту сторіночку, тож от вам і нагода! А тут я покажу кілька її робіт не опублікованих у неї))
Це найсвіжіші обкладинки для щоденників))

Оля, вітаю тебе і дуже-дуже вже чекаю твого повернення))

Леся

четвер, 26 січня 2012 р.

Сьогодні покажу вам фото домашніх робочих місць в обмеженому просторі. Мені все так славно організувати не вдається, але я до цього прагну. Отже,
Улюблена картинка, але для мене малореальна)





понеділок, 23 січня 2012 р.

Про краватки. Частина третя.

В эпоху Людовіка XIV наймоднішим вузлом вважався бант "Лавальєр", на честь фаворитки короля -  Луізи де Лавальєр. Вона зав’язувала широку білу шийну хусточку, які тоді робили з тонкої тканини з мереживом, в формі метелика. В наш час  краватка “Лавальєр”, переживши масу перетворень - як справжній метелик - знову на піку моди. Але менше з тим, коли жінка вперше почала носити краватку, її іменем назвали модний вузол, відомий і досі.
На жаль, кількість способів носити краватку для чоловіків досить обмежена - тут легше експериментувати з тканинами, а от жінкам пощастило більше - поле для розбігу фантазії, вибачте за тавтологію - фантастичне! Можна змінювати колір, форму, розмір і, власне, місце, на якому краватку носити. Про це в коротенькій статті тут.
Далі добірочка різних жіночих краваток:

неділя, 22 січня 2012 р.

Особистості. Брати Кампана


Хочу представити одних з моїх найулюбленіших дизайнерів – братів Фернандо та Умберто Кампана з Бразилії. Вони створили багато знакових речей сучасного меблевого дизайну. Їх роботи часто чудернацькі, однак не залишають байдужими, і деякі ідеї можна втілити в життя і самим, наприклад, таке крісло для дитячої кімнати:



вівторок, 17 січня 2012 р.

Про краватки. Частина друга.

Якщо раптом ви вирішите подарувати комусь краватку, то натякнути до яких сорочок вона підійде, можна за допомогою такого конверта))

пʼятниця, 13 січня 2012 р.

Про краватки. Частина перша.

Коли я мала перебиратись на свою квартиру, то лише почавши ремонт, я вже підбирала аксесуари до нового помешкання - купувала всякі приємні дрібниці - саме тоді випадкого натрапила на оголошення про те, що одна жінка продає ковдру, виконану в техніці петчворк, за якісь невеликі гроші - я ж знаю скільки праці туди вкладено! Коли ковдра була вже в мене, то виявилось, що її на процентів 90 пошито з краваток. Я тоді ще жартувала, що її так дешево продавали, щоб швидше здихатись - поки чоловік не побачив, що відбулося з його “гардеробом”!
Як виявилось авторка моєї ковдри не єдина, хто використовує краватки, як витратний матеріал для творчості. Минулого Різдва в львівській галереї "Дзига" була виставка польських художників, де було представлено жіночий силует повністю зроблений з чоловічих краваток.
 Нижче дивіться на те, що ще можна з них зробити:

І знову про мистецтво

Ще про одну цікаву культурну ініціативу - цикл лекцій для вчителік, музейних працівників та батьків про те, як розповідати дітям про мистецтво.
Автори - Французький інститут в Україні та Національний музей мистецтв ім.Богдана та Варвари Ханенків
Для участі потрібна попередня реєстрація, тож поспішайте. Все почнеться 15 лютого.

Леся.

Гра з кольором - дві виставки сучаcних художників в Києві.

11 січня в київській галереї "Триптих" (яка зовсім недавно змінила адресуі тепер вона розташована за адресою вул.Десятинна, 13) відкрилась виставка львівського художника Сергія Савченка "Повернення в колір". Зважаючи на те, що роботи Сергія завжди були досить яскравими, то назва багатообіцяюча. Словом, раджу вам сходити, тим більше, що виставок цього хужодника в Києві ближчим часом не буде. У вас ще є час до 31 січня.
А ще я хочу вам анонсувати кардинально іншу (чорно-білу :-) ) виставку чеського художника Іржі Корнатовського, яка відкриється лише 19 січня в київській Боттега Галереї (вул.Михайлівська, 22Б). Виставка називається "Медитація картиною" і, за словами очевидців, роботи цього художника спонукають до медитації. Виставка триватиме до 7 лютого.

Леся.

четвер, 12 січня 2012 р.

Не знаю як для вас, а для мене в школі була незрозумілою заборона малювати на дошці - це ж не на парті - жодної шкоди! На щастя сучасні дизайнери щедро використовують такі "малювальні" дошки в інтер'єрах! За посиланням ви знайдете добірку ідей для використання шкільної дошки вдома))
Надихайтесь!))
Леся.

субота, 7 січня 2012 р.

Різне з дроту

Колись давно на Куренівці накупила мідного дроту, робила з них новорічні прикраси та в подарунок подружці, що любить шампанське, - вінчики. Зараз в пошуках нових ідей.
Особливо сподобався годинник:
люстра:
скульптури:

Шукатиму далі.
О.

Дизайн як процес...

Хочу поділитися з вами збіркою відео-інтерв'ю брюселькського галериста Віктора Ханта з молодими дизайнерами у вигляді мастер-класів.
Перше - відео по створенню "арт-блюд" за допомогою звичайного гіпсу, харчових барвників та надувних куль.
Отже, приємного перегляду
Щасливого Різдва!!!!
О.

середа, 4 січня 2012 р.

Спалити після ознайомлення або...

На днях у Лесічки в офісі побачила ялинку, яку вона змайструвала з використаного "глянцю" - симпатичне і оригінальне рішення використати старі журнали. Захотілось подивитись, що ще можна зробити. Справді багато рішень:
дуже популярні коллажі: американський митець Дерек Горес зробив цілу серію портретів.
раму для дзеркала: (тут знайдете майстер-клас у деталях)
настінні панно:
меблі:
а одна дизайн-студія навіть створила стіни.
І ще багато інших ідей. Приємного перегляду)))
Всіх з Новим Роком!!!
О.